Akční-Letenky.cz - Online rezervační systém. Rezervujte si letenky do celého světa. Rychle a jednoduše.

Letiště Vídeň – Schwechat

Letiště Schwechat se nachází v malém městečku stejnojmenného názvu, Schwechat. Městečko je vzdáleno 18 km od hlavního města Rakouska – Vídně. Letiště Schwechat je největší a nejrušnější letiště v Rakousku. Letiště Schwechat dokáže přijmout letadla do velkých rozměrů jako je Boeing 747 a Airbus A380.

Letiště Schwechat má bohatou historii, která začala již v roce 1938, kdy bylo letiště využíváno pro vojenské účely. V roce 1945 bylo toto letiště převzato anglickými vojenskými silami. V roce 1959 byla přepracována a prodloužená letecká dráha na 3000 m. V roce 1919 byla rekonstruována hlavní budova letiště Schwechat av roce 1972 byly na letiště Schwechat přidány další přistávací dráhy. Celé letiště bylo postupně rekonstruovány a stalo se plně moderním a reprezentativním letištěm v Rakousku.

Letiště Schwechat nabízí služby více než 30 leteckých společností, které nabízejí lety do celého světa. Služby letiště Schwechat využije každoročně několik milionů cestujících a stalo se nezbytnou součástí leteckého cestování i pro okolní země jako je Slovensko nebo Maďarsko.

Pokud si chcete pronajmout letenku z letiště Schwechat nebo na něj, přejděte sem: Akční letenky

 

Označeno v Letište Rakousko, Světové letiště
Odkazy - naši partneři